Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 14 kwietnia 2024

By 18 kwietnia 2024No Comments
TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Zmartwychwstały Pan Jezus, ukazując się swoim uczniom i przyjaciołom, dawał im dowody, że żyje. W przeznaczonym na dzisiaj fragmencie Ewangelii słyszymy o jednym z takich spotkań, a na kartach Pisma Świętego można znaleźć więcej takich opisów. W tę trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Pragniemy zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu.

2. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I święto Chrztu Polski.

3. W środę przed wieczorną Eucharystią o godz. 18 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Spotkanie grupy Magnalia Dei będzie w środę o godz. 19

5. Adoracja W ciszy Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie będzie w piątek od. 18:45 do 19.

6. W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Marka Tumiel. Pogrzeb śp. Anieli Piekarz będzie we wtorek o godz. 13. Przed Mszą św. pogrzebową będzie odmówiony Różaniec. Zmarłych Parafian polecamy Bożemu miłosierdziu

7. Spotkanie chłopaków, którzy chcą się włączyć do grupy ministrantów będzie w sobotę o godz. 10. Serdecznie zapraszam.

8. Dziękuję za dzisiejszą składkę na cele inwestycyjne. Ta składka będzie przeznaczona na zakup mikrofonów i potrzebnych urządzeń dla powstałej Scholki dziecięcej w naszej parafii. To myślę najważniejsza inwestycja. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, obchodzącym urodziny i rocznice składam najserdeczniejsze życzenia. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!