Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 7 lipca 2019

By 6 lipca 2019No Comments

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.

2. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.

3. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami letniego wypoczynku i rekolekcji organizowanymi przez naszą parafię i diecezję. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze parafialnym.

4. Sołectwo BIBICE zaprasza na BEZPŁATNĄ naukę chodzenia z kijkami – NORDIC WALKING. Spotykamy się 7.07.2019 (w niedzielę) o godz.18 na dolnym boisku KS Bibiczanki, ul. Lipowa 28, Bibice. Bibice zapraszają sąsiedzkie miejscowości: Zielonki, Węgrzce, Wolę Zachariaszowską, Boleń, Bosutów (zobaczymy która ekipa będzie najliczniejsza. Nordic Walking to aktywność wskazana dla wszystkich. Warto nauczyć się poprawnie chodzić z kijkami, tak aby nie obciążać stawów. ZAPISY: 606 13 44 62 lub e-mail: [email protected]

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitych darów i opieki Bożej Opatrzności.

6. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM: – 8 VII – św. Jan z Dukli (1414-1484), prezbiter, kaznodzieja, pustelnik, patron rycerstwa polskiego, – 11 VII – św. Benedykt (ok. 480-547), ojciec monastycyzmu zachodniego, założyciel i opat klasztoru Monte Cassino, patron Europy, – 12 VII – św. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu (974-1009), niemiecki biskup misyjny, przyjaciel Polski, męczennik, – 13 VII – święci Andrzej Świerad i Benedykt (X-XI w.), polscy asceci, pustelnicy.

7. Nowożeńcom dziękuję za kwiaty i ich ułożenie. Dziękuję za wykoszenie trawy, za dary do kuchni. Codziennie od poniedziałku do piątku ok. g. 21 można sobie zabierać żywność przy plebanii. Żywność przywożoną w sobotę będzie można zabrać w niedzielę po Mszy św. Jubilatom i solenizantom nadchodzących dni życzymy błogosławionych owoców wielkopostnej przemiany i wszelkich potrzebnych łask!