Ogłoszenia Duszpasterskie

23 XII grudnia 2018 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

By 23 grudnia 2018No Comments

CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

1. W Wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego zachęcamy do zachowania polskich tradycji, abyśmy z tym większą radością w sercu mogli zasiąść do wieczornej wieczerzy. Niech ona również, tam gdzie to możliwe, tradycyjnie będzie złożona z postnych potraw. Newsletter parafialny. Samotnych zapraszam na wieczerzę wigilijną na plebanię w niedzielę około g. 18.

2. Roraty w poniedziałek będą o godz. 7. Zbiórka ministrantów i lektorów będzie w poniedziałek o godz. 8. Serdecznie zapraszam. Światełko betlejemskie można odpalać między i po każdej Mszy św. Po poniedziałek do godz. 9. Harcerze wykonali piękne ozdoby świąteczne. Zachęcam do nabycia tych ozdób, by w ten sposób wspomóc harcerzy.

3. O 23: 40 przed Pasterką będzie zakończenie duchowej adopcji. Proszę, by osoby, które podjęły 25 III zobowiązanie duchowej adopcji zgromadziły się przed Pasterką z przodu kościoła. Tuż przed rozpoczęciem Pasterski zostanie odczytane Martyrologium Rzymskie na dzień 25 grudnia. Pasterka w naszym kościele będzie o godz.24. Masza św. Pasterska będzie szczególnie dla chorych transmitowana przez Internet w wersji audio. Składka na pasterce przeznaczona będzie na fundusz obrony życia dzieci nienarodzonych SOS. Po Pasterce będzie okazja w kościele do przełamania się opłatkiem i złożenia sobie życzeń. Pozostałe Msze św. w dzień Bożego Narodzenia będą o godz. 8; 11 i 16.

4. W dzień św. Szczepana, tradycyjnie drugi dzień Narodzenia Pańskiego, Msze św. według porządku niedzielnego. W czasie Mszy św. będzie poświęcony owies. Składka w święto św. Szczepana będzie przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

5. Pogrzeb śp. + Stefana Wyżgi będzie w sobotę 29 XII o godz. 13 w kościele.

6. Bardzo dziękuję za wykonanie szopki, za darowane choinek, za dary do kuchni.

7. Bóg zapłać za dary, z których PZC przygotował i dostarczył 30. Paczek dla rodzin naszej parafii. Dziękuję także Właścicielom i Pracownikom Sklepów, w których były wystawione kosze.

8. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, obchodzącym urodziny i rocznice składam najserdeczniejsze życzenia. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii: www. parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!