Intencje mszy Św.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24 III-2 IV 2024 r.

By 24 marca 2024No Comments

Poniedziałek –25 III

18
O poszanowanie życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci i o błog. Boże                                     dla wszystkich podejmujących dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Wtorek – 26 III

7
 O błog. Boże, zdrowie, Dary Ducha Świętego dla Maksymiliana w 19 r. urodzin i  opiekę MBNP   dla rodziców: Magdaleny i Marcina oraz rodzeństwa: Marceliny i Mikołaja.

Środa – 27 III

1.     ++Anna w 1 r. śm., Lucjan Kawałek
2.     Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę MBNP dla Pielgrzymów na św. Krzyż i do Kałkowa
3.     O błog. Boże, zgodę w rodzinie i opiekę MBNP
4.     + Agnieszka Sieradzka- dar duchowy od Przyjaciół i Pracowników syna z Hotelu „Giewont”
5.     + Adam Zabiegaj- dar duchowy od Marcina Zabiegaj z rodziną

Czwartek – 28 III

18
O dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla kapłanów oraz o powołania kapłańskie                    i do życia konsekrowanego od członkiń Róży Świętej siostry Faustyny.
18
+ Władysław Łoś w 5 r. śm.

Sobota –  30 III

+Ks. prof. Andrzej Baczyński
18
 + Ewelina Arden w 1 r. śm.

Niedziela – 31 III

6
O Boże Miłosierdzie i dar życia wiecznego dla zmarłych. Druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Bibicach.
9:30
++ Waleria, Katarzyna, Stanisław Rolka; Zofia, Stanisław Rolka; Jan, Janina, Władysław Wadowski
11
++ Janina, Władysław Sierant; Janina, Stefan Kućmierz; Henryk Sierant
16
 +Ewelina Arden w 1 r. śm.

Poniedziałek – 1 IV

8
 ++ Anna, Wojciech Banaś; Józef Banaś; Jan Katarzyna Banaś; Maria, Franciszek Sierant
11
O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP dla Parafian i dar życia wiecznego dla Zmarłych  z naszej Parafialnej Wspólnoty.
16
++ Julian w 39 r. śm., Zofia Bińczyccy