Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 22.05.2022

By 22 maja 2022No Comments

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W czwartek i piątek parafia w Węgrzcach będzie przeżywać Peregrynację Ikony Świętej Rodziny.
Rozpoczęcie we czwartek o godz. 15.30 czuwaniem modlitewnym i oczekiwaniem na przyjazd ikony.
O godz. 16.00 wprowadzenie ikony do świątyni,
o godz. 17.00 różaniec, a godz. 18.00 Msza św.
Czuwanie modlitewne do godz. 21.00.
W piątek o godz. 8.00 Msza św. i dalsze czuwanie modlitewne. Zakończenie o godz. 15.00 koronką do Bożego miłosierdzia.
Msza św. z godz. 15.00 będzie ok. godz. 15.20.
Zapraszamy i zachęcamy wszystkich parafian, wspólnoty parafialne i gości do wspólnej modlitwy w intencji naszych rodzin.

2. W czwartek przypada także DZIEŃ MATKI. Prośmy o błog. Boże , zdrowie dla Mam. Pamiętajmy w modlitwie także o tych, które już nie żyją.

3. W sobotę 28 maja 2022r. wyruszy, jednodniowa, XV Piesza Pielgrzymka z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach do Sanktuarium Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Trasa liczy 33 km. Chętni, którzy chcieliby podjąć trud pieszej pielgrzymki, proszeni są o zapisywanie się do 25 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (punkt INFORMACJI k. Domu Duszpasterskiego) lub w parafii ARKA PANA w Nowej Hucie. Powrót z Kalwarii do Krakowa – autokarami.

4. Procesja Bożego Ciała pójdzie w tym roku tradycyjną trasą.

5. W tym tygodniu uczniowie z klas ósmych zdają egzaminy. Otoczmy ich naszą modlitwą i życzliwością

6. Jest kilka propozycji- ofert pracy. Będzie zakładka na stronie internetowej parafii. Szukam pracy/Oferuję pracę. Oraz informacje na stronie fc parafii.

7. Dziękuję za kwiaty do kościoła i ich ułożenie. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość.

8 . Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Szczęść Boże!