Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 25 kwietnia 2021

By 28 kwietnia 2021No Comments
CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Przed błogosławieństwem i w ciągu całego tygodnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.

2. Grupa Magnalia Dei poprowadzi uwielbienie w środę po Mszy św. które się zakończy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem .

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dla klas pierwszych w piątek godz. 17. W kościele Dla klas VII i VIII on-line.

4. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia po Mszy św. o godz. 18 zapraszam na nabożeństwa majowe. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. o godz. 8 i zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej nabożeństwo pierwszo sobotnie i modlitwa w intencji małżeństw spodziewających się dziecka i pragnących potomstwa. Po nabożeństwie będzie spotkanie formacyjne Róż Różańcowych.

5. Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę i do skarbonek, na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Dziękuję za kwiaty do kościoła i posprzątanie wokół kościoła i plebanii. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.

6. Pogrzeby:

+ Zbigniew Stefaniuk w czwartek o godz. 15
+ Tomasz Żakowski piątek o godz. 14

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

8. W tym tygodniu patronuje nam:
– w czwartek 29 kwietnia – św. Katarzyna Sieneńska (1347-1380), dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy.

9. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!