Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 2 II 2020 r.

By 3 lutego 2020No Comments

CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Proszę o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej w poniedziałek 3 II od godz. 9

2. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – dzień, w którym adorujemy Najświętszy Sakrament i modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. Proszę o poprowadzenie adoracji od godz. 17 do 18. W czasie Odwiedziny chorych w domach z Panem Jezusem, będą w piątek od godz. 9. Zachęcam również do zgłaszania chorych i starszych, którzy przebywają w naszych domach i nie mogą już sami dotrzeć do kościoła, a pragną skorzystać z sakramentu pojednania i przyjąć Komunię św. Od godz. 17.00 spowiedź i o godz. 18.00 Msza św. a następnie nabożeństwo pierwszo piątkowe.

3. Porządek wizyty duszpasterskiej:

ul. Słoneczna, Widokowa w niedzielę 2 II od godz. 13:30
ul. Nad Potokiem w niedzielę 2 II od godz. 17:15
ul. Rezerwistów od numeru 1 w poniedziałek 3 II od godz. 14
ul. Wrzosowa od numeru 32 we wtorek 4 II od godz. 12
ul. Zbożowa we wtorek 4 II od godz. 16
ul. Mokra numery 1, 3, 5,9 w środę 5 II od godz. 15
ul. Mokra numery 4, 6 w czwartek 6 II od godz. 15
ul. Warszawska od jednostki wojskowej do numeru 149 w piątek 7 II od g. 12
ul. Kościuszki od numeru 97 do końca w sobotę 8 lutego od godz. 9
ul. Leśna od numeru 35 do 37 p w niedzielę 9 II od godz. 13
ul. Warszawska od numeru 159 do 194 w poniedziałek 10 lutego od godz. 13
ul. Graniczna od numeru 7 do 17, ul. Jagodowa i Jaśminowa, Zagaje w środę 12 II od godz. 13

4. Jubilatom i solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia. Tym, którzy korzystają z czasu ferii zimowych, życzymy bezpiecznego i przyjemnego wypoczynku. Pozdrawiamy również wszystkich wypoczywających w naszej wspólnocie.

5. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 3 II − św. Błażej, biskup Sebasty (dzisiejsza Turcja), któremu tradycja przypisuje orędownictwo w chorobach gardła;
• 5 II − św. Agata, jej imię oznacza „dobra”; jej wstawiennictwu przypisuje się ocalenie jej rodaków po wybuchu Etny i z tej okazji błogosławi się chleb jako znak dobroci oraz wodę, która chroni przed niebezpieczeństwem ognia;
• 6 II − św. Paweł Miki z 25 towarzyszami − to japońscy misjonarze i męczennicy, którzy
w tym dalekim kraju głosili Ewangelię i dla niej ponieśli śmierć.

6. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!