Bez kategorii

Ogłoszenia Duszpasterskie 16 I 2022

By 18 stycznia 2022No Comments
DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Przeżywamy dziś drugą niedzielę w ciągu roku. Choć w naszych kościołach nie milkną kolędy, to jednak w liturgii wkraczamy w czas, w którym przypatrujemy się początkom życia publicznego Pana Jezusa.

2. Dzisiaj w Kościele Katolickim przeżywamy Dzień Judaizmu. Od jutra następnego poniedziałku będziemy przeżywać TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚC CHRZEŚIJAN. Jest to ważna inicjatywa, gdyż od jedności Chrystusowego Kościoła zależy skuteczność głoszenia Ewangelii tym, którzy jej nie znają. Pytają oni często, które wyznanie chrześcijańskie jest prawdziwe i wierne Chrystusowej nauce, skoro jest ich tak wiele.

3.Grupa modlitewno – charyzmatyczna Magnalia Dei zaprasza na spotkanie w środę o godz. 19.

4. KONKURS SZOPEK – OD JUTRA DO SOBOTY 29 STYCZNIA DO GODZ. 24GŁOSOWAĆ W BIBICKIM KONKURSIE SZOPEK. Ogłoszenie wyników będzie w niedzielę 30 stycznia po Mszy św. O godz. 11. Zachęcam do głosowania.

5. W piątek , 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Bardzo często tyle im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

6. Kontynuuję modlitewne spotkania kolędowe w naszym kościele. W tym tygodniu na Mszę św. i modlitwę o godz. 18 zapraszam mieszkańców z następujących ulic naszej parafii: -Warszawska, Olszynowa – środa 19 I godz. 18
– Galicyjska, Widokowa, Słoneczna- piątek czwartek 20 I godz. 18 Szanowni Państwo to jest harmonogrram ze względu na panującą pandemię. Jeśli proponowany dzień nie odpowiada, albo już minął zapraszam w dzień, który najbardziej odpowiada.

7. W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Beatę Surga. Pogrzeb śp. Aleksandry Książek będzie we wtorek o godz. 14.

8. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, obchodzącym urodziny i rocznice, babciom, dziadkom składam najserdeczniejsze życzenia. Dziękuję za dzisiejszą składkę na ogrzewanie kościoła. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!