Bez kategorii

Informacja o terminie Pierwszej Komunii Świętej

By 10 maja 2020No Comments

Drodzy Rodzice!

Kochane Dzieci!

W związku z zaistniałą sytuacją związaną w epidemią po konsultacji z Państwem Katechetami proponuję dwa terminy pierwszej Komunii św. w parafii pw. wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bibicach: 21 czerwca oraz 27 wrzenia 2020 roku. Jeśli okaże się, że termin czerwcowy lub wrześniowy wybierze duża część rodziców, to i w czerwcu oraz wrześniu Komunia św. będzie na dwóch Mszach św. Jeśli było by to za mało, to będziemy myśleć w porozumieniu z Rodzicami o dodatkowych terminach. Zachowując przepisy bezpieczeństwa zostanie zorganizowana próba spowiedzi oraz sama spowiedź w odpowiednim terminie. Podobnie jak dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będą prowadzone katechezy zdalnie. Proszę rodziców o śledzenie parafialnej strony internetowej: www.parafiabibice.pl i strony                                                  www.facebook.com/BibiceParafiaPwMatkiBozejNieustajacejPomocy

W razie pytanie i wątpliwości proszę o kontakt: 12 285 85 00 lub e-mail: [email protected] oraz komunikatów przekazywanych przez Katechetów.

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci proszę Was o wykorzystanie tego trudnego dla Was czasu do jak najlepszego przygotowania na przyjęcie Pana Jezusa do Waszego serca i życia.

Z wyrazami szacunku

Ks. Jan Przybocki i Katecheci