Intencje mszy Św.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 15-22 VIII 2022r.

By 16 sierpnia 2022No Comments

Poniedziałek– 15 VIII

8
O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP dla Parafian i dar życia wiecznego                         dla Zmarłych  z naszej Parafialnej Wspólnoty
11
+Franciszek Kmiotek w 4. r śm.
16
++ Maria, Stanisław, Józef Orzechowski: Zofia Wadowska; Zofia, Władysław, Wanda, Janusz Cieślik: Andrzej Wiliński.

Wtorek – 16 VIII

7
+ Maria, Jan, Wojciech Lachowski Zofia, Wiesław Sarna, Wiesław Wolski.

Środa – 17 VIII

18
1.    O błogosławieństwo, Boże zdrowie,  opiekę Matki Najświętszej św. Stefana  dla pana Stefana kościelnego i jego rodziny od Róży św. Jana Pawła II.
2.    +Władysław Sierant w 2. Rocznicę śmierci od żony Anny.
3.    + Beata Chochór od rodziny Ziółko.
4.    + Zbigniew Stefaniuk od pracowników urzędu skarbowego w Nowym Targu.
5.    +Aleksandra Książek od wnuczki Maliny z mężem Pawłem i Lilianą.

Czwartek – 18 VIII

18
O błogosławieństwo Boże. Zdrowie i opiekę matki Najświętszej dla Katarzyny i Marka. 10. Rocznicę ślubu oraz opiekę. Wszystkich Świętych dla dzieci Elżbiety Joanny Małgorzaty, Agnieszki Michała i Jana Pawła.

Piątek – 19  VIII

18
O błogosławieństwo, Boże zdrowie,  opiekę Matki Najświętszej św. Stefana                        dla pana Stefana kościelnego i jego rodziny od Róży św. s. Faustyny

Sobota – 20 VIII

18
+ Władysław Sierant w 2. rocznicę śmierci.

Niedziela – 21 VIII

8
O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP dla Parafian i dar życia wiecznego dla Zmarłych z naszej Parafialnej Wspólnoty
8
++ Ludwik Wiliński Andrzej, syn Wojciech Banaś, Honorata, żona i zmarli                         z rodziny.
11
+ Janina Radzięta w 17.rocznicę śmierci.
16
 ++ Maria Władysław Kubik.

Poniedziałek – 22 VIII

7
+Kaźmierz Dziurdzia od Marzeny, Janusza i Filipa.