Intencje mszy Św.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27 II-4 III 2023 r.

By 26 lutego 202328 lutego, 2023No Comments

PONIEDZIAŁEK – 27 II

+ Stefania Kwiecień od chrześnicy Alicji Piórkowskiej z rodziną

Wtorek – 28 II

7
 + Jerzy Skrzypek w pierwszą rocznicę śmierci od syna Marcina z rodziną.

Środa – 1 III

18
1.    O błogosławieństwo, Boże i zdrowie dla Haliny Kuczerowskiej i pomyślny przebieg operacji
2.    ++ Joanna, Michał Zacharz
3.    ++ Maria Antoni Góral.
4.    ++ Jan w 20. rocznicę śmierci; Stefania Figiel; Zofia Błażej Baran.
5.    O błogosławieństwo, Boże i zdrowie dla uzależnionych od alkoholu narkotyków, Internetu, telefonu i  o dary Ducha Świętego dla tych wszystkich, którzy  uzależnionym pomagają.

Czwartek – 2 III

18
++ Stanisław Chromy 21. rocznicę śmierci; Maria Łysek w 11. rocznicę śmierci, Józef mąż.

Piątek – 3 III

18
O błog. Boże  i zdrowie dla Marcina Bultrowicz w 34. rocznicę urodzin i Agnieszki  Bultrowicz  w 36. rocznicę urodzin,    oraz opiekę MBNP  dla Julianka w 1  rocznicę urodzin, brat Filip.

Sobota – 4 III

8
++ Zygmunt Kuczera Rowski, Maria Brzezińska.
18
 ++ Julia Kaźmierz Banaś, Bronisława Kwapisz.

Niedziela – 5 III

8
+ Zofia Antoni Banaś; Aniela, Michał Kałdos
11
O błogosławieństwo Boże dla dzieci z klas 3.  przygotowujących się do pierwszej komunii świętej ze  Szkoły Podstawowej im. S. Wyspiańskiego w Bibicach                            i potrzebne łaski dla Wychowawców klas 3. Dar duchowy od Wychowawców klas 3.
11
  O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP dla Parafian i dar życia wiecznego                   dla Zmarłych  z naszej Parafialnej Wspólnoty.
16
++Kazimiera, Marian Ptak, Franciszek, Józefa Ptak, Bolesław, Aniela Mzyk;                     Zofia Cieślik; Józef Dziuba

Poniedziałek –6 III

+ Zofia Kiełtyka od Stefanii i Stanisława Lydka