Intencje mszy Św.

Intencje Mszy św. 27VI-4 VII 2022r.

By 29 czerwca 2022No Comments

Poniedziałek –  27 VI

18
O błog. Boże, zdrowie, Dary Ducha Świętego dla Sebastiana w 10 r. ur.  opiekę MBNP dla rodziców: Karoliny i Rafała oraz rodzeństwa:                      Emilii i   Wiktora

Wtorek –28 VI

+ Teresa Baranek z okazji imienin

Środa – 29 VI

18
1.    Dz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę MBNP  dla rodziny Szwagrzyk
2.    O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP i św. Piotra  dla Pana Piotra – organisty z rodziną od Członkiń Róży św. s. Faustyny
3.    O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP i św. Piotra  dla Pana Piotra – organisty z rodziną od Członkiń Róży św.
4.     + Stanisław Figiel od rodziny Nowakowskich z Toń
5.    + Janina Podolska z okazji imienin
6.    + Genowefa Ciupińska od rodziny Jaroszów z Łazów
7.    +  Jan Kiełtyka, Julianna, Józef Kordaszewscy.

Czwartek – 30 VI

18
  + Jan Kiełtyka Julianna, Józef Kordaszewscy .

Piątek – 1 VII

18
O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP W 4 rocznicę urodzin dla Zofii w 12. rocznicę urodzin dla Antoniego opiekę Matki Bożej dla rodziców Michała i Małgorzaty oraz Rodzeństwa Marii i Krzysztofa.

Sobota – 2 VII

8
O błogosławieństwo Boże. Zdrowie dla Elizy w pierwszą rocznicę urodzin. I opiekę Matki Bożej dla rodziców Anny i Łukasza Kose.
18
+ Elżbieta Wadowska od męża.

Niedziela – 3 VII

8
++ Jan Anastazja Gołda Andrzej Franciszka, Bolesław Walczak, Alfred Rękawek, Tadeusz Piekarz, Janina Trela.
11
+ Józefa Franciszek Krawczyk, Stanisław Matejczuk.
16
  O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP dla Parafian i dar życia wiecznego dla Zmarłych z naszej parafialnej Wspólnoty

Poniedziałek – 4.VII

18
 ++ Za zmarłych wypominanych.