Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpaterskie 29.05.2022 R.

By 31 maja 2022No Comments

WNIEBOWSTAPIENIE PAŃSKIE

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. W następną niedzielę będzie uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wspólnota Magnalia Dei zaprasza spotkanie w środę o godz. 19 oraz na wielbienie przed Najświętszym Sakramentem w sobotę 4 czerwca, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, po Mszy św. o godz. 18. Serdecznie wszystkich zapraszamy na modlitwę oraz na

2. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej będzie w środę 1 czerwca o godz. 20.

3. Nabożeństwo czerwcowe będzie codziennie po Mszy św. o godz. 18, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.

4. Z POWODU BRAKU CHĘTNYCH PLANOWANA PIELGRZYMKA NIE ODBĘDZIE SIĘ.

5. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy czwartek piątek i pierwsza sobota miesiąca. Proszę o poprowadzenie adoracji od godz. 17 do 18. Odwiedziny chorych w domach z Panem Jezusem, będą w piątek od godz. 10. Zachęcam również do zgłaszania chorych i starszych, którzy przebywają w naszych domach i nie mogą już sami dotrzeć do kościoła, a pragną skorzystać z sakramentu pojednania i przyjąć Komunię św. Od godz. 16.00 spowiedź i o godz. 18.00 Msza, św. i nabożeństwo majowe. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. o godz. 8 i zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej nabożeństwo pierwszo sobotnie i modlitwa w intencji małżeństw spodziewających się dziecka i pragnących potomstwa. Po nabożeństwie będzie spotkanie formacyjne Róż Różańcowych.

6. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas będzie w piątek o godz. 20. Serdecznie zapraszam na spotkanie wszystkich chętnych do niesienia pomocy potrzebującym.

7. Klub sportowy Bibiczanka obchodzi swoje 30 lecie, z tej okazji 4 i 5 czerwca zaprasza kibiców i sympatyków na oficjalne uroczystości i mecze towarzyskie. Również 4 czerwca w sobotę w godzinach od 12 tej do 16 tej Sołectwo Bibice, Ochotnicza Straż Pożarna i Klub Bibiczanka zapraszają dzieci na Bibicki Dzień Dziecka, mnóstwo przygotowanych atrakcji i doskonała zabawa czeka na najmłodszych i starszych na dolnych boiskach Bibiczanki.

8. W Ostatnim czasie z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszły do Pana: śp. Stefania Orzechowska, i Maria Barańska. Zmarłe otoczmy modlitwą, a rodziny współczuciem i ciepłem.

9. Dziękuję za kwiaty do kościoła i ich ułożenie. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli. Dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzę, by były chciane i kochane przez rodziców i rodziny, a społeczeństwo, by dawało im dobry przykład.

10. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!