Ogłoszenia Duszpasterskie 8 maja 2022

By 9 maja 2022No Comments
SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Przed błogosławieństwem i w ciągu całego tygodnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.

2. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej będzie dzisiaj o godz. 18. Serdecznie zapraszam.

3. Grupa Magnalia Dei zaprasza w środę na spotkanie o godz. 19.

4. Przez cały maj codziennie po Mszy św. o godz. 18 jest nabożeństwo majowe, a dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.

5. W najbliższy piątek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. Zapraszam na różaniec fatimski o godz. 17.

6. Spowiedź rodziców i dzieci pierwszokomunijnych
Spowiedź św. dla dzieci z klas 3., rodziców, oraz rodzin będzie w czwartek od godz. 15 do 17:30. Oczywiście kto potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św. to też zapraszam.

7.W najbliższą sobotę i niedzielę 14 i maja, uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii:

Sobota: 14 V
Godz. – 10:00; klasy 3 A i Szkoły im. S.Lema
Godz. – 12:00 klasy 3 C i D
Godz. -13; kl. III A

Niedziela 15 V
Godz. – 12:30 klasy 3 B, E i dzieci spoza szkół w Bibicach

Otoczmy dzieci i ich rodziny serdeczną modlitwą.

8. Rocznica pierwszej Komunii św. dla klas 4. będzie w niedzielę 22 maja na Mszy św. o godz. 12:30.

9. Pogrzeb śp. Feliksy Ciupińskiej będzie w poniedziałek o godz. 11.

10. Dziękuję za kwiaty do kościoła i ich ułożenie. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość. W następną trzecią niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na zakup przenośnego nagłośnienia dla parafii.

11. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy