Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 13 marca 2022 r.

By 15 marca 2022No Comments
DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Jak co roku druga niedziela Wielkiego Postu to niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Pragniemy pamiętać, że obecnie na misjach w 99 krajach pracuje 1883 polskich misjonarek i misjonarzy. Są świadkami prawdy, że Bóg jest miłością i kocha każdego bez wyjątku. Będzie można wesprzeć ich dzieło ofiarą do puszek przy wyjściu z kościoła.

2. Spotkanie PRD będzie dzisiaj o godz. 17. Serdecznie zapraszam.

3. Droga Krzyżowa dla dzieci w każdy piątek o godz. 17. W tym tygodniu po Drodze Krzyżowej dzieci z klasy III B będą mieć odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i poświęcenie oraz rozdanie książeczek. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami. Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych będzie w piątek o godz. 18:30 i w niedzielę po Mszy św. o godz. 11. Gorzkie Żale z Kazaniem pasyjnym o godz. 15.

4. Marzec, to miesiąc, w którym w szczególny sposób będziemy oddawali cześć opiekunowi Pana Jezusa – św. Józefowi. Św. Józef jest nie tylko wspaniałym opiekunem Świętej Rodziny, ale i niezwykłym orędownikiem w trudnych sprawach naszych rodzin. W każdy wtorek po Mszy Świętej w naszej parafii modlimy się za mężczyzn naszej parafii (młodzieńców, kawalerów, mężów, ojców, dziadków), aby dobrze wypełniali zadania powierzone nam przez Boga, które wiążą się z męstwem i ojcostwem.

5. Misje parafialne i rekolekcje szkolne będą od 3 do 10 parafialne i szkolne kwietnia. Poprowadzi je ks. Kan Paweł Kubani. – Otoczmy go modlitwą i zaplanujmy sobie czas, by cała rodzina mogła się przygotować do głębokiego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Program rekolekcji zostanie rozesłane rozesłany parafialnym newsletterem.

6. Pogrzeb śp. Elżbiety Wadowskiej będzie we wtorek 15.03.2022 r. o godz. 15.

7. W następną 3. niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na kontynuowanie prac w zapleczu duszpasterskie( kancelaria, kuchnia, węzeł sanitarny).

8. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!