Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 20 II 2022 R.

By 20 lutego 2022No Comments
SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach do PRD. Dziękuję tym, którzy przyjęli wybór i podejmą się pracy w PRD. Według Dekretu Metropolity ustanawiającego PRD, dwie trzecie wybierają Parafianie. Jedną trzecią mianuje proboszcz. Skład PRD będzie jest następujący: Banaś Franciszek; Banaś Antoni; Biały Leszek; Data Marcin; Gołda Stefan; Gurba Krzysztof; Kowal Ewa; Kuma Jan; Łysek Tadeusz; Plewniak Józef; Ptak Wanda; Rolka Piotr; Sierant Katarzyna; Szwagrzyk Irena; Tumiel Beata; Tobiasz Dariusz; Wyżga Paweł; Zapała Piotr. Gratuluję i zapraszam do współpracy. Pierwsze spotkanie PRD będzie w niedzielę 27. lutego o godz. 17.

2. Młodzież z klas siódmych proszę o zapisywanie się na spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania.

3. Grupa Magnalia Dei zaprasza na spotkanie w środę o godz. 19.

4. Spotkanie lektorów będzie w czwartek o godz. 18:30. Spotkanie kandydatów na ministrantów i ministrantów będzie w sobotę o godz. 10.

5. Ks. prof. Krzysztof Śnieżyński odprawi Mszę św. powie kazanie w niedzielę 27 lutego o godz. 17.00 wygłosi katechezę dla dorosłych z elementami filozofii: Chrześcijanin wobec problemu wolności we współczesnym świecie (część II). Wszystkim solenizantkom i solenizantom, obchodzącym urodziny i rocznice.

6. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!