Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 20 II 2021 r.

By 21 lutego 2021No Comments
PIERWSZA  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. „Nawracajcie i wierzcie w Ewangelię” – słowa, które warto by nam przyświecały przez cały Wielki Post. Pomocą będą REKOLEKCJE 33, które rozpoczniemy w poniedziałek. Ich celem jest przygotowanie do zawierzenia siebie swojej rodziny Niepokalanemu Najświętszej Maryi Panny. Zachęcam do poszukania materiałów na ten temat w Internecie.

2. Dziś o godz. 15: 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w piątek natomiast nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
• dla dzieci o godz. 17
• dla młodzieży i dorosłych o godz. 18:30.
• Droga Krzyżowa – niedziela po Mszy św. o godz., 11 czyli około godz. 12.
Znajdźmy czas, by uczestniczyć w tych nabożeństwach, by dzięki nim głębiej przeżywać tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania naszego Pana i lepiej rozumieć Jego nieskończoną miłość do każdej i każdego z nas.

3. Spotkanie grupy Magnalia Dei będzie w środę o godz. 19. Chłopaków, którzy chcą służyć w parafii, jako ministranci zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 9:00.

4. Dziękuję za dzisiejszą składkę, która będzie przeznaczona na rozbudowę zaplecza duszpasterskiego parafii. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość

5. Wszystkich obchodzących osobiste święta i uroczystości zapewniamy o modlitwie i życzliwości.

6. Pamiętamy w modlitwach o solenizantach i jubilatach.

7. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!