Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 7 lutego 2021

By 9 lutego 2021No Comments
PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Grupa modlitewno-charyzmatyczna Magnalia Dei poprowadzi w środę uwielbienie zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

2.W czwartek – wspomnienie Marii Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. U nas Msza Święta dla Chorych i Osób w podeszłym wieku połączona z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 11. Pół godziny przed tą Mszą Świętą – okazja do spowiedzi św., gdyż sakrament namaszczenia chorych należy przyjmować w stanie łaski uświęcającej. Po Mszy św. będzie indywidualne błogosławieństwo Najśw. Sakramentem uczestników liturgii (nabożeństwo lourdzkie).

3. Spotkanie kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o godz. 9. Bardzo Serdecznie zapraszam tych chłopaków, którzy już chodzili na spotkania oraz zupełnie nowych.

4. Ochotnicza Straż Pożarna w Bibicach zaprasza na kolejną akcje krwiodawstwa dzisiaj od godz. 9.00 do 14.00. w remizie. Wszystko w reżimie sanitarnym prosimy o zabranie dowodu osobistego oraz maseczki.

5. Sołtys Bibic uprzejmie informuje, że decyzje podatku od nieruchomości oraz opłat za odbiór odpadów komunalnych za 2021 r. można odebrać bezpiecznie za szybą w Domu Ludowym, Rynek 2 w niedzielę, 7 lutego od godz. 9.00 do godz. 13.00.

6. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, obchodzącym urodziny i rocznice, babciom, dziadkom składam najserdeczniejsze życzenia. Dziękuję za wspomożenie poszkodowanych mieszkańców w Chorwacji. Pieniądze w kwocie 1657 zł zostały przelane na konto Caritas Polska, która koordynuje organizowanie pomocy dla mieszkańców Chorwacji Będzie zorganizowana przez Caritas kwesta na rzecz poszkodowanych Dziękuję p. Mieczysławowi Łachowskiemu za odśnieżanie wokół kościoła i plebanii.

7. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!