Ogłoszenia Duszpasterskie 19 IV 2020

By 21 kwietnia 2020No Comments

DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Wyjątkowość drugiej niedzieli Wielkanocy najlepiej oddają słowa zaczerpnięte z „Dzienniczka” św. Faustyny: „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski” (Dz. 299, 699).

2. Niedziela Bożego Miłosierdzia dopełnia obchodów oktawy Wielkanocy.

3. Od jutra zmienia się przepis dotyczący ilości obecnych na Mszy św. w świątyni.

4. Życzę raz jeszcze pogodnego przeżywania tego czasu. Niech we wszystkich naszych działaniach towarzyszy nam Boże błogosławieństwo. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, obchodzącym urodzin i rocznice składam najserdeczniejsze życzenia.

5. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy