Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 8 marca 2020

By 8 marca 2020No Comments

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Co roku w drugą niedzielę okresu paschalnego przygotowania rozważamy ewangelijną perykopę o przemienieniu Chrystusa na wysokiej górze. Tak jak wybranym uczniom, tak i nam Pan Jezus pragnie ukazać blask swojego bóstwa i pokazać, kim jest, by umacniać nas w wierze i na drogach życiowego powołania. Nie bójmy się Jemu zaufać, pozwólmy Mu działać w nas i przez nas.

2. Dziś o godz. 15: 00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, w piątek natomiast nabożeństwo drogi krzyżowej:
• dla dzieci o godz. 17
• dla młodzieży i dorosłych o godz. 18:30.
• Droga Krzyżowa – niedziela po Mszy św. o godz., 11 czyli około godz. 12.
Znajdźmy czas, by uczestniczyć w tych nabożeństwach, by dzięki nim głębiej przeżywać tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania naszego Pana i lepiej rozumieć Jego nieskończoną miłość do każdej i każdego z nas.

3. Grupa Magnalia Dei zaprasza młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas szóstych, siódmych i ósmych na modlitewne uwielbienie w środę o godz. 18:45, które zakończy się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. To uwielbienie jest w miejsce spotkań tygodniowych kandydatów do bierzmowania (jest obowiązkowe). Chłopaków, którzy chcą służyć w parafii, jako ministranci zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 9:30.

4.Sołectwo Bibice zaprasza na DZIEŃ KOBIET – NIE TYLKO KOBIETY 8.03.2020 w niedzielę w Domu Ludowym PROFILAKTYKA KRĘGOSŁUPA W TEORII I PRAKTYCE, spotkanie z fizjoterapeutką oraz warsztaty eko-kosmetyków. Zapisy i informacje – Anna Leginowicz. Szczegóły w Internecie i na plakatach. WSTĘP WOLNY.

5.Sołtys Bibic uprzejmie informuje, że podatek od nieruchomości można zapłacić w Domu Ludowym, Rynek 2, w piątek 13 marca od godziny 9.00 do 12.00 i od 16.00 do 18.00 oraz w sobotę 14 marca od godziny 9.00 do 12.00″

6. W następną trzecią niedzielę miesiąca składka przeznaczona będzie na rozbudowę zaplecza duszpasterskiego i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość

7. Wszystkich obchodzących osobiste święta i uroczystości zapewniamy o modlitwie i życzliwości.

8. Pamiętamy w modlitwach o solenizantach i jubilatach.

9. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl

Szczęść Boże!