Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 10 lutego 2019

By 9 lutego 2019No Comments

PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Chrystusowe wezwanie skierowane dzisiaj do Szymona: „wypłyń na głębię” nie może być odczytane tylko jako znak apostolskiego powołania. Pan zaprasza nas wszystkich, abyśmy z zaufaniem wypłynęli na głębiny wiary. Oby udział w niedzielnej Eucharystii na nowo rozpalił w nas ducha odważnego podążania za Mistrzem.

2. Dnia 14 lutego wielu parafian będzie obchodziło tzw. walentynki. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy zwłaszcza o narzeczonych i małżonkach.

3. Spotkanie Wspólnoty Magnalia Dei będzie w środę o godz. 19, Grupy Apostolskiej, ministrantów i lektorów w piątek o godz. 19. W sobotę kancelaria będzie nieczynna.

4. Młodzież klas siódmych proszę o zapisywanie się na spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania od poniedziałku do piątku po Mszy św., która odprawiana jest o godz. 18.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą rozprowadzamy w zakrystii, oraz przy wyjściu głównym z kościoła. Najmłodszym czytelnikom polecamy tygodniki: Gościa Niedzielnego, Idziemy i Niedzielę.

6. Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.

7. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 11 II – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes.
• 14 II – św. Cyryl (827-869), mnich, i św. Metody (815-885), biskup, patroni Europy, misjonarze Księstwa Wielkomorawskim i Rusi Kijowskiej.

8. Dziękuję za dary do kuchni. Za wszelką pomoc i życzliwość. Bóg zapłać! Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl

Szczęść Boże!