Ogłoszenia Duszpasterskie

20 stycznia 2019 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

By 20 stycznia 2019No Comments

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

1. W najbliższy poniedziałek i wtorek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach i życzliwości. Tak wiele im zawdzięczmy.

2. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą.Porządek kolędy od 21 – 30 I 2019 r.

Ul. Kwiaty Polne od numeru 1 w niedzielę 20 I od g. 13:30
Ul. Galicyjska od 31 do końca w poniedziałek 21 I od godz. 14
Ul. Kasztanowa w czwartek 24 I od godz. 14
Ul. Bławatkowa w czwartek 24 I od godz. 17
Ul. Orzechowa w piątek 25 I od godz. 15
Ul. Wiśniowa w piątek 25 I od godz. 17
Ul. Królewska od numeru 102 w sobotę 26 I od godz. 9
Ul. Wichrowe Wzgórza w sobotę 26 I od godz. 12
Ul. Słoneczna i ul. Widokowa w niedzielę 27 I od godz. 13:30
Ul. Sosnowa od numeru 1 w poniedziałek 28 I od godz. 15
Ul. Mokra od numeru 1 w środę 30 I od godz. 15

Jeśli ktoś z Państwa nie mógł być w czasie, kiedy była wizyta duszpasterska na ulicy, gdzie mieszkacie, to jest możliwość umówienia indywidualnego terminu wizyty duszpasterskiej. Można to zrobić w zakrystii po Mszy św. lub w kancelarii, a także telefonicznie, dzwoniąc na numer 12 285 85 00 lub pisząc na adres: [email protected]

3. Parafia i Sołectwo Bibice uprzejmie zapraszają na Koncert Noworoczny i Świąteczne kolędowanie. W Programie koncert wspaniałych muzyków, którzy zagrają i zaśpiewają największe światowe przeboje noworoczne i świąteczne. Występ grupy kolędniczej Bibiczanie i wspólne kolędowanie wraz z artystami.
Zapraszamy w niedzielę 27 stycznia na godz. 17. 00 do Domu Ludowego w Bibicach.

4. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość. Za ofiary na ogrzewanie kościoła. Za odśnieżanie i dary do kuchni. Niech Jezus – Baranek Boży – wskazuje solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia drogę prowadzącą do zbawienia.

5. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl

Szczęść Boże!