7 października 2018 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

By 8 października 2018No Comments

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny. Wymagania Pana Boga w tej dziedzinie są wielkie i chociaż wielu nie potrafi im sprostać, to jednak nie można ich negować. Z Bożą pomocą można przezwyciężyć wiele problemów i osiągnąć szczęście we dwoje.

2. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele po Mszy św. o godz. 18 czyli ok. g. 18:30. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

3. Spotkanie młodzieży klas ósmych przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie w poniedziałek o godz. 17, a klas trzecich gimnazjum w piątek o godz. 17. Spotkanie grupy Magnalia Dei będzie w środę o godz. 19, Grupy Apostolskiej w piątek o godz. 19.

4. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.

5. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej będzie w piątek 12 października o godz. 20. Serdecznie zapraszam.

6. Chór Psallite Deo serdecznie zaprasza na obchody jubileuszu chóru, które rozpoczną się 14.10 Mszą Świętą z udziałem chóru o godzinie 11:00. Tydzień później, tj. 21.10 o godzinie 17:00 odbędzie się Koncert Jubileuszowy w sali Domu Ludowego w Bibicach.

7. Sołtys Bibic zaprasza mieszkańców na Zebranie Wiejskie w niedzielę 14 października do Domu Ludowego na godzinę 17:10

8. Na zebraniu omówimy m.in.: na co chcemy przeznaczyć w przyszłym roku nasz sołecki budżet, jakie są nasze i naszych sąsiadów najważniejsze potrzeby. Warto przyjść aby w Bibicach mieszkało nam się lepiej

9. W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
• 13 X – bł. Honorat Koźmiński (1829-1916), polski kapucyn, założyciel wielu zgromadzeń zakonnych bezhabitowych.

10. Życzymy, aby przeżywający w tym tygodniu imieniny, urodziny czy inne jubileusze obficie zaczerpnęli duchowych łask od Chrystusa, prawdziwego krzewu winnego. Dziękuję za dary do kuchni, za ułożenie kwiatów w kościele. Jest nowa odsłona strony internetowej naszej parafii. Zachęcam do odwiedzenia tej strony, a jeśli ktoś ma ochotę zapraszam do pomocy w współredagowaniu strony. Bóg zapłać!