Szanowni Państwo,

Niebawem na naszej stronie parafialnej będzie utworzona zakładka POMOC FIRMOM Z PARAFII.

Mija rok odkąd żyjemy w czasach pandemii. To czas wielu obostrzeń, zamknięcia lub mocnego ograniczenia działania dla wielu firm. Nie wszystkie firmy mogą korzystać z pomocy Państwa, a nawet jeżeli z niej korzystały to jest ona niewystarczająca lub dawno się skończyła. Coraz częściej docierają do mnie głosy o bardzo złej sytuacji wielu naszych parafian, prowadzących w tym trudnym czasie swoje firmy. Stąd też taki pomysł, aby wspierać ich poprzez nasze zakupy czy korzystanie z usług które świadczą. Na stronie będą podane krótkie wizytówki tych firm wraz z danymi kontaktowymi.

Proszę o zgłaszanie się firm/przedsiębiorców z naszej parafii, którzy takiej pomocy potrzebują. Zgłoszenia można przesyłać na adres parafia@parafiabibice.pl lub przez kontakt osobisty ze mną po każdej Mszy Świętej.

Państwa zaś proszę o sprawdzanie na naszej stronie czy akurat z usług tych firm możecie skorzystać i w miarę możliwości i potrzeb wspierania naszych parafian będących w potrzebie.