Bez kategorii

Podziękowania od Wspólnoty Komboniańskiej

By 14 marca 2023No Comments

Kraków, 13 marzec 2023

“Gdybym żył nawet tysiąc razy –
wszystko oddałbym misjom”
Św. Daniel Comboni

Czcigodny Księże Janie Przybocki i cała wspólnoto parafialna!

Serdeczne pozdrowienia z Krakowa z naszej Wspólnoty Komboniańskiej. Przede wszystkim pragnę z serca wyrazić wdzięczność za możliwość głoszenia Słowa Bożego/dzielenia się doświadczeniem misyjnym i rozprowadzania materiałów misyjnych w Waszej parafii pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ofiara zebrana ze sprzedaży materiałów misyjnych to 5,924,00 zł. Dziękuję bardzo za wsparcie i wrażliwość na naszych kochanych sióstr i braci w Kenii. Przepiękne słowa z Psalmu 41 mówią nam, że warto wspierać biednych: „Szczęśliwy kto myśli o biednym, Pan go wybawi w dniu nieszczęścia. Pan go ustrzeże, zachowa przy życiu, uczyni szczęśliwym na ziemi. Pan udzieli mu pomocy na łożu boleści, w chorobie poprawi posłanie”.
Drogi ks. Janie, drodzy parafianie niech NMP – która jest zawsze nam bliska w naszych trudnościach i smutkach – chroni Was od wszelkiego niebezpieczeństwa duszy i ciała i wyjedna wszelkie potrzebne łaski dla Waszej wspólnoty parafialnej i dla waszych rodzin.
Pamiętam o Was w modlitwie i proszę o to samo!

Wasz w Chrystusie.
o. Paweł Opioła MCCJ