Intencje mszy Św.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 31X – 7 XI 2022r.

By 31 października 2022No Comments

Poniedziałek– 31 X

18
O błogosławieństwo, Boże i zdrowie dla Weroniki w 10. rocznicę urodzin. Opiekę matki Najświętszej dla rodziców: Agnieszki i Marcina. oraz rodzeństwa, Leny, Jagody, Ady.

Wtorek – 1  XI  – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

8
+ Elżbieta Wadowska od księdza Roberta Pietrzyka.
11
+ Monika Domagalska od rodziny.
14
W intencji zmarłych Parafian i wszystkich spoczywających na cmentarzu                 w Bibicach .

Środa – 2 XI

7
+Janina Gazda od córki Ewy z mężem
9
++ Zofia, Walenty Krawczyk: Zofia Stanisław Gołębiowski, Wiktoria Kazimierz Mistak.
+ Za Zmarłych wypominanych

Czwartek – 3 XI

18
+ Bronisława Kolarska msza święta pogrzebowa.

Piątek – 4 XI

+ Michał Cierpisz od Józefa Pająka z rodziną z Bieńkówki

Sobota – 5 XI

Za zmarłe Członkinie Róży Świętego Jana Pawła II
18
 O  błogosławieństwo, Boże Zdrowie dla Krzysztofa w 7 rocznicę urodzin                       i opiekę Matki Najświętszej dla rodziców: Małgorzaty i Michała,                                  oraz rodzeństwa Antoniego, Wojciecha, Zofii i Marii.

Niedziela – 6 XI

8
+ Rozalia, Antoni Sierant, Monika Domagalska.
11
O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP dla Księdza dra Romana  Zapały                         z okazji imienin
16
  O błog. Boże, zdrowie, opiekę MBNP dla Parafian i dar życia wiecznego dla Zmarłych  z naszej Parafialnej Wspólnoty