Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 15 maja 2022

By 15 maja 2022No Comments
PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Kościół jest wspólnotą zakorzenioną w Chrystusie, który jest krzewem winnym, a my jesteśmy latoroślami. Warto uświadamiać sobie tę ewangeliczną prawdę i świadczyć o niej swoim życiem. A każde uczestnictwo w Eucharystii jest nieustannym wzrastaniem w miłości.

2. Przez cały maj codzienni po Mszy św o godz. 18, a dzisiaj po Mszy o godz. 16.

3. W sobotę w Katedrze Wawelskiej ks. bp Jan Zając pobłogosławił 3. Lektorów na funkcję parafialnych ceremoniarzy. Gratuluję i dziękuję chłopakom, którzy podjęli się uczestniczyć w kursie a także pomagać w organizowaniu liturgii w parafii. Dziękuję Rodzicom, rodzeństwu i całym rodzinom.

4. Wczoraj wczoraj i dzisiaj grupa dzieci przystąpiła po raz pierwszy do Komunii Świętej. Życzymy im z całego serca, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary oraz wsparcie rodziców i najbliższych pomagało im wzrastać w wierze.

5. Biały Tydzień 2022- BIBICE

Dzieci z Mszy św. sobota 10.00 kl. III a, Szkoła Lema

Niedziela 15. 05 – godz. 11.00 Modlimy się w intencji rodziców i rodzeństwa.
Wtorek 17. 05 godz. 18.00 – Modlimy się w intencji rodziców chrzestnych
Piątek 20. 05 godz. 18.00 Modlimy się za babcię, dziadka, katechetów, nauczycieli i wychowawców. Poświęcenie pamiątek komunijnych.

Dzieci z Mszy św. sobota 12.00 – III c i III d

Niedziela 15. 05 – godz. 16.00- Modlimy się w intencji rodziców i rodzeństwa.
Środa 18. 05 – godz. 18.00 – Modlimy się w intencji rodziców chrzestnych
Sobota 21. 05 godz. 18.00 Modlimy się za babcię, dziadka, katechetów, nauczycieli i wychowawców. Poświęcenie pamiątek komunijnych.

Dzieci z Mszy św. niedziela 12.30 – III b i III e

Poniedziałek 16. 05 – godz. 18.00 -Modlimy się w intencji rodziców i rodzeństwa
Czwartek – 19 05 – godz. 18.00 – Modlimy się w intencji rodziców chrzestnych
Sobota 21. 05 -godz. 18.00 Modlimy się za babcię i dziadka katechetów, nauczycieli i wychowawców. Poświęcenie pamiątek komunijnych.

– Rodzicom dzieci komunijnych dziękuję za ofiarowanie puszki do rozdawania Komunii św. trybularza i łódki, jako dar ołtarza oraz za przystrojenie kościoła. Jestem zbudowany drodzy Rodzice Waszym zaangażowaniem w przygotowanie kościoła i terenu wokół kościoła. Bóg zapłać.

6. Grupa Magnalia Dei zaprasza w środę na godz. 18:45 na modlitwę uwielbienia zakończoną indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

7. Spotkanie lektorów będzie w czwartek o godz. 19. A ministrantów w sobotę o godz. 10. Serdecznie zapraszam.

8. Dzieci z klas 4. Będą obchodziły rocznicę pierwszej Komunii św. w następną niedzielę 22.05.2022r. na Mszy św. o godz. 12:30. Zapraszam dzieci na spotkanie w piątek o godz. 16. Po zakończeniu próby będzie możliwość spowiedzi św.

9. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna w środę i piątek od godz. 18:45 do 19:30 i w sobotę 9-10

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

11. Dziękuję za dzisiejszą składkę na nagłośnienie procesyjne. Bóg zapłać. W kwietniu rozprowadzono w naszej parafii żywność za 38562 zł. i 28 gr. Bardzo dziękuję za przywożenie żywności, za zawożenie do domów. Dziękuję PZ Caritas za zaangażowanie i pomoc. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość. Bóg zapłać.

12 . Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!