Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 13 II 2022

By 13 lutego 2022No Comments
SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Ks. prof. Krzysztof Śnieżyński odprawi Mszę św. I powie kazanie w niedzielę 13 lutego o godz. 16.00 a następnie wygłosi katechezę dla dorosłych z elementami filozofii: Chrześcijanin wobec problemu wolności we współczesnym świecie (część I)

2. W następną niedzielę ogłoszę skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Miałem ogłosić dzisiaj ale w ciągu ostatnich dni nie dodzwoniłem się do wszystkich wybranych i nie mam odpowiedzi czy przyjmują wybór i zechcą pracować w Radzie.

3. Grupa Magnalia Dei Zaprasza na spotkanie w środę o godz. 19. Spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o godz. 10.

4. Młodzież z klas siódmych proszę w godzinach kancelarii lub po Mszach św. o zapisywanie się na spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania.

5. W niedzielę 6 lutego została przeprowadzona 12 akcja honorowego krwiodawstwa przez OSP Bibice. Zarejestrowanych zostało 49 osób. Krew oddało 38 osób. Zebrano 17 litrów krwi. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji i już zapraszamy na 13 akcje 8 mają br.

6. W styczniu rozprowadzono w naszej parafii żywności o wartości 31611,35 gr. Dziękuję za przywożenie żywności oraz zawożenie codziennie wieczorem do rodzin.

7. Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej życzliwości i modlitwie. W następną trzecią niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Faktura za styczeń to 8417,76 zł. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stroni fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!