Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 6 lutego 2022

By 6 lutego 2022No Comments
PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Grupa modlitewno-charyzmatyczna Magnalia Dei zaprasza na spotkanie w środę o godz. 19.

2.W piątek – wspomnienie Marii Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. U nas Msza Święta dla Chorych i Osób w podeszłym wieku połączona z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 15:15. Od godziny 14:30 będzie możliwość spowiedzi św. gdyż sakrament namaszczenia chorych należy przyjmować w stanie łaski uświęcającej. O godz. 15 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. będzie indywidualne błogosławieństwo Najśw. Sakramentem uczestników liturgii (nabożeństwo lourdzkie).

3. Bardzo dziękuję za składane ofiary przy okazji kolędy na utrzymanie księży i przeznaczone na potrzeby parafii. Dziękuję także imieniu, archidiecezji, misjonarzy, kapłanów emerytów, Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie, ponieważ część z ofiar składanych przy okazji kolędy jest przeznaczone na te cele.

4. Spotkanie lektorów będzie w czwartek o godz. 18:30. Spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o godz. 10. Bardzo Serdecznie zapraszam tych chłopaków, którzy już chodzili na spotkania oraz zupełnie nowych.

5. Ks. prof. Krzysztof Śnieżyński odprawi Mszę św. I powie kazanie w niedzielę 13 lutego o godz. 16.00 a następnie wygłosi katechezę dla dorosłych z elementami filozofii: Chrześcijanin wobec problemu wolności we współczesnym świecie (część I)

6. Podwożenie seniorów do kościoła – proszę o przemyślenie sprawy.

7. Ochotnicza Straż Pożarna w Bibicach zaprasza dzisiaj na kolejną akcje krwiodawstwa dzisiaj od godz. 9.00 do 14.00. w remizie. Wszystko w reżimie sanitarnym prosimy o zabranie dowodu osobistego oraz maseczki.

8. Sołtys Bibic informuje, że decyzje podatkowe od nieruchomości oraz wysokości opłat za odpady komunalne w 2022 r. można odebrać w sobotę 12 lutego od godz. 9.00 do 12. 30 i od godz. 19.00 do 19.30 oraz w niedzielę 13 lutego od godz. 9.00 do 12. 30 oraz od godz. 17.00 do 17. 30 w Domu Ludowym, Rynek 2 na parterze.

9. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, obchodzącym urodziny i rocznice. Dziękuję za rozebranie szopki i uporządkowanie kościoła. Panu Mieczysławowi Łachowskiemu za regularne odśnieżanie odśnieżanie wokół kościoła i plebanii. Za wszelką dobroć składam serdeczne Bóg zapłać!

10. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!