Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie 9 maja 2021

By 11 maja 2021No Comments
SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić, abyśmy mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień. Tak żyły pierwsze wspólnoty. Trwajmy w radości Wielkiej Nocy.

2. Przez cały maj codziennie po Mszy św. o godz. 18 jest nabożeństwo majowe, a dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.

3. W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. Zapraszam na różaniec fatimski o godz. 17. Spotkanie kandydatów na ministrantów będzie w czwartek o godz. 19.

4. Spotkania dzieci klas trzecich przed komunią św. będą w następującym porządku:

10.05 (poniedziałek) 16.30 – klasa 3a
10.05 (poniedziałek) 19.00 – klasa 3b
11.05 (wtorek) 16;30 –klasa 3c
11.05 (wtorek) 19.00 – klasa 3d
12.05 (środa) 16.30 – klasa 3e

5. Spowiedź rodziców i dzieci pierwszokomunijnych

Czwartek
kl. III B godz. 15:
kl. III E godz. 16.

Piątek
kl. III A godz. 15;
kl. III C godz. 16;
kl. III D o godz. 17

6.W najbliższą sobotę i niedzielę 15 i 16 maja, uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii:

Sobota:
Godz. – 10 : kl. 3 B,
Godz. – 11:30 kl. III E;
Godz. -13; kl. III A

Niedziela 16 V
Godz. -11 kl. III C
Godz. – 12:30 kl. III D.

Otoczmy dzieci i ich rodziny serdeczną modlitwą.

7. Biały Tydzień:
Poniedziałek- kl. III A; wtorek; kl. III B; środa kl. III C; czwartek kl. III D; piątek kl. III E

8. Także w piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcamy do modlitwy w intencji młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

9. Dziękuję za kwiaty do kościoła i ich ułożenie. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość. W następną trzecią niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na prace wykończeniowe w zapleczu duszpasterskim.

10. Ogłoszenia i intencje Mszy św. znajdują się gablocie oraz na stronie internetowej parafii www.parafiabibice.pl i stronie fb; Bibice parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Szczęść Boże!