Bez kategorii

Prośba o pomoc dla naszej parafianki p.Basi

By 24 maja 2020No Comments

Szanowni Państwo!

Drodzy Parafianie !

Kilka dni temu nasza parafianka zwróciła się do mnie z prośbą o przekazanie następującej informacji: „Potrzebujemy zebrać 40 tysięcy złotych w tym leczenie w Niemczech, leczenie wlewkami z Wit C, kurkuminą oraz jeśli nie będzie przeciwwskazań Hipertermią to koszt ponad 25 tysięcy złotych w Klinice Dr Bogdana Michalskiego Life Clinic w Katowicach. Leczenie w Niemczech to koszt do 15 tysięcy złotych.

Dla Nas każda złotówka jest cenna wierzymy że dobro wraca. Będziemy bardzo wdzięczni za promocję  naszej akcji oraz za konto Caritas poświęcone dla Mamy.

To Nasza ostatnia Nadzieja ponieważ farmakologia już nie da rady, 4 seria chemii zabiłaby Basię” Ja tę prośbę w całej pełni popieram i jako Caritas Parafii w Bibicach w miarę możliwości wspomożemy. Jeśli ktoś z Państwa zechciał by wspomóc leczenie Pani Basi, to proszę o wpłaty na konto Caritas Bibice o numerze: 76 1240 4719 1111 0010 7408 3764 z dopiskiem: „dla pani Basi”